Go Back   Dövme Tattoo Piercing Forumu > Başka Mevzular > İlgi Çekici Konular

Seçenekler Stil
Okunmamış 08-08-2017, 06:59 AM   #1
hicabundantleones
Junior Member

hicabundantleones is on a distinguished road
Standart Tatile Gidiyorum

Ay sonunda ben de tatile çıkıyorum! evet sonunda dualarım kabul oldu ve istediğim tarihe yıllık iznimi alabildim.. yani tam da bayramdan önceki perşembe izne çıkıyorum böylece upuzun hatta upuzuuuuuuuuuuuuuuun bir tatilim olacak! bunu sonuna kadar hakettiğime inanıyorum! Heycan dorukta arkadaşlar! Hem yurtdışına gidiyorum hem de 3 gün Bodrum'da olacağım! İkisi de benim için ayrı heyecanlar! Hayatımda ilk defa yurtdışına çıkıyorum bu nedenle inanılmaz ama inanılmaz heyecanlıyım zaten! bir yandan da ilk yurtdışı seyahatimi Roma'ya yapacağım için zaten çok mutluyum! Roma'da 5 gün kalıyorum! Bazıları yeterli dedi ama bazıları da kısa dedi... Roma'da ne giyebilirim sizce... ben aslında hem rahat hem şık oolmak istiyorum, hava durumuna baktım oralar da baya baya bir yanıyor... o yüzden yanımda bol bol etek, tişört, elbise ve tulum modelleri almayı planlıyorum. sizin yorumlarınız varsa benimle paylaşın lütfen. Ayrıca Roma'da turistik yerler dışında restoran cafe vs önerileriniz varsa onları da bana yazarsanız çok sevinirim... yani sonuçta Roma'da nerelerin görülmesi gerektiğini herkes biliyor zaten.
Gelelim ikinci tatilime, eh Bodrum yani... onunda şanı dillere destan diyebiliriz. hem lüks mekanlarıyla hem lahmacun fiyatlarıyla hahahahahha Bodrum'a en son 3 yaz önce gitmiştim tahminimce birçok mekan buralarda duruyordur. Ama yine de yeni açılanlardan bana önerileriniz var mıdır? Aslında öyle kop kop mekanlara gitmek istemiyorum bu sefer... Yani nasıl diyeyim... daha çok kafa dinleyebileceğim ama denizi ve yemekleri güzel olan bir yer arıyorum. Bi yeri çok beğenirsem zaten oraya her gün bile giderim. Sadece sizden ricam, bana şöyle ağır bir akşam yemeklik restoran tavsiyesinde bulunmanız... gerçekten gittiğim yerde hem kaliteli yemek hem de servis ikilisini bir arada bulabileceğim bir mekanda kendimi şımartmak istiyorummm... Elbette ki içinizde bu tarz yerlere gidenler vardır. Son aldığım abiye elbise de böylece değerlenmiş olur... hadi bakalım kaleminize kuvvet arkadaşlarımmmm ya
hicabundantleones isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil