Go Back   Dövme Tattoo Piercing Forumu > Başka Mevzular > İlgi Çekici Konular

Seçenekler Stil
Okunmamış 10-05-2017, 08:21 AM   #1
Bilge Yazmalı
Junior Member

Bilge Yazmalı is on a distinguished road
Standart Erkek arkadaşımın maddi durumu düşük ona ne almalıyım?

Merhaba millet,
Erkek arkadaşıma hediye almak istiyorum ama özel bir şey olmasına gerek yok. Yani konuyu şöyle özetleyeyim. Benimkinin ekonomik durumu bayağı kötü. Tamam dizilerdeki gibi zengin kız fakir erkek triplerinde değiliz ama halimiz biraz ona benziyor. Kendisi araba yıkama yerinde çalışıyor ben de özel bir üniversitede son sınıfta okuyorum. Benim için böyle şeyler hiç problem değil. Ben onun insanlığını seviyorum elbette. Sadece arkadaşlarımla falan tanıştırırken düzgün bir şeyler giysin istiyorum.
Geçen gün buluştuk ve gerçekten çok üzücü bir şey gördüm. Giydiği kot pantolon arka cebinden zedelenmişti yani yırtık gibiydi. Normalde giyinmeyi biliyor gayet oturaklı bir tarzı var ama napsın yetiştiremiyor parasını. Ben de ona bir şeyler almak istiyorum. Çok gösterişli olmayan ama gerçekten işine yarayabilecek olan.
Tam zamanıyken erkek kaban modelleri için bir şeyler baktım. Kışın şık bir şeyleri olsun zaten sever Ama size bunları aldıktan sonra nasıl vermem konusunda fikir soracaktım. Öncelikle temel parçalar olarak ne almalıyım?
Tamam kot pantolon ve bir mont alacağım ama başka neler alabilirim kazak falan da işin içine karışırsa iyice aş evi tarzı bir şey olmasından korkuyorum Yani yetime dağıtır gibi hissetmesin o zaman çok üzülürüm o da üzülür. Onu incitmeden kırmadan nasıl şeyler almalyıym ve nasıl vermeliyim?
Sonuçta alacağım şeylerin onu şık bir hale getirmekten başka bir anlamı yok yani öyle süslü püslü bir hediye paketi de olmayacak. Sizce nasıl vermeliyim lütfen öneride bulunun. Ne yapacağımı şaşırdım. Siz olsaydın ız nasıl davranırdınız. Kendinizi benim yerime koyun ama koyamazsanız bile ona gerekli bir hediye aldığınız halde durup dururken nasıl verebileceğinizi düşünüp öyle cevap verin. Tavsiyelerinize gerçekten ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler dostlar.
Bilge Yazmalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kot pantolon

Seçenekler
Stil