Go Back   Dövme Tattoo Piercing Forumu > Tattoo - Dövme > Dövme Silme Yöntemleri ve Sorularınız

Seçenekler Stil
Okunmamış 01-05-2017, 10:45 AM   #1
tattoerhan
Junior Member

tattoerhan is on a distinguished road
Post Lazerle Dövme Silme İşlemi (Son Teknoloji)

Merhaba arkadaşlar kendim dövme meraklısı birisi olarak sizlerle son günlerde kefşettiğim bir haberi paylaşmak istiyorum.
Kanal d haber de gördüm dövme silme teknolojisi ile ilgili yeni bir lazer sistemi çıkmış almanyadan türkiyeye getirilen bu teknoloji dövme seansını 15-20 den 3-5 seans indirmesiyle dikkat çekiyor ve başarı oranı %90 civarındaymış.
Renkli dövmeleri'de silme özelliği varmış.
Yalnız ücretleri hakkında dolar üzerinden olduğunu duydum gelelim yeni nesil dövme silme cihazı (picosure) nin özeliklerine.

Picosure lazerle dövme silme işlemi
Picosure lazer dövme silme ve leke tedavisinde kullanılan en etkili sistemdir. En son teknoloji olan lazer cihazının en önemli özelliği diğer bir yöntem olan Q-switched lazerlerle yapılan dövme silme seanslarını 10-15 seanstan 3-4 seansa indirebilmesidir. Ayrıca renkli dövmeleride silme özelliği ile dünyada en çok tercih edilen dövme silme uygulamasıdır. İşlem sırasında picosure lazer enerjisini picosaniye aralığında (saniyenin trilyonda biri) kadar gönderebilir. Bu süre aralığı diğer lazerlerden tam 8 kat daha fazladır. Picosure lazer 755 ve 532nm ile çift dalga boyunda, 550-750 picosaniye atım süresinde çalışır. Her renk dövme Picosure ile tedavi edilebilir mi etkisi nedir? Picosur lazer iki dalga boyu üretebilen bir picosaniye lazeridir. Özelikleri 755nm lik başlıkla siyah, lacivert, mavi ile yeşil renkler hedeflenirken, 532nm başlıkla sarı, turuncu, kırmızı, mor renkler hedeflenir ve renki dövmeler üzerinde etkilidir. Ayrıca birkaç rengi birlikte içeren dövmelerin tedavisinde Picosure lazer tüm renkleri gördüğü tüm dövme tiplerinde kullanılmaktadır.
YOUTUBE VİDEO LİNKİ DÖVME SİLDİRME İŞLEMİNİ ANLATIYOR KANAL D HABERDE
https://www.youtube.com/watch?v=mevcb4lLi_w&t=80s
tattoerhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
dovme, dovme sildirme, dovme sildirme istanbul, dovme silme, lazerle dovme silme

Seçenekler
Stil