BİZ KİMİZ ?

ILYAS YILMAZ


Gençlik yıllarında Almanyada bir tesadüf sonucu bir Amerikan askerinin kolunda gördüğüm dövmelerle dövmeye ilgim başladı ve merakla dövme konusunda araştırmalar yapmaya ve haliyle sonucunda kendimi Almanya'da yetenekli dovmecilerle çalışırken buldum. Birkaç yıl farkli dovmecilerle çalışarak gecti ve bir yaz doneminde tatil icin Turkiye'ye Ege- Akdeniz Turu yapmaya geldigimde karşılaştığım dövmeci arkadaşlarla sohbetlerimizde Türkiye'de profesyonel malzeme sıkıntısi oldugunu farkettim ,bunun üzerine Almanya'ya döndüğümde Türkiye'de Toptan malzeme satışına başlamak için gerekli hazırlıkları yaparak ülkeme ,Turkiye'ye dönüş yaparak ortakli olarak ilk firmami Alanya'da kurdum.

Sonrasında ortak oldugum bu firmadan ayrılarak kendi sirketim olan DRAGON TATTOO SUPPLY firmasını 2005 yilinda İstanbul'da kurarak profesyonel olarak malzeme satisina basladim ve sonrasinda dovme ve piercing uygulamasi yapan STUDİO muzuda dovme severlerin hizmetine açarak ve firmamızi gelistirip buyutererek faaliyetlerine ve dövme sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Açtığım dövmeci arkadaşlarla sohbetlerimizde Türkiye'de profesyonel malzeme sıkıntısi oldugunu farkettim ,bunun üzerine Almanya'ya döndüğümde Türkiye'de Toptan malzeme satışına başlamak için gerekli hazırlıkları yaparak ülkeme ,Turkiye'ye dönüş yaparak ortakli olarak ilk firmami Alanya'da kurdum. Sonrasında ortak oldugum bu firmadan ayrılarak kendi sirketim olan DRAGON TATTOO SUPPLY firmasını 2005 yilinda İstanbul'da kurarak profesyonel olarak malzeme satisina basladim ve sonrasinda dovme ve piercing uygulamasi yapan STUDİO muzuda dovme severlerin hizmetine açarak ve firmamızi gelistirip buyutererek faaliyetlerine ve dövme sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

MUSTAFA ODABAŞI


1983 yılı İstanbul'da doğan sanatçının resim sanatına ilgisi ilkokul çağlarıunda başlamış,askerlik dönemine kadar amatör olarak ilgilendiği resim sanatını dövme sanatı ile birleştirmeye karar vererek dövme uygulamalarına başlamıştır.

2007-2009 seneleri arasında kendi stüdyosunda çalışmalarına devam ederek 2009 yılında Türkiye'de gerçekleştirilen dövme festivalinde Japon tarzında birincilik ve renkli dövme tarzında ikincilik alarak büyük bir başarı elde etmiştir.

2012 yılında Dragon Tattoo Stüdyo bünyesinde halen çalışmalarına devam etmektedir. Dövme yarışmaları'nda birincilik ve renkli dövme tarzında ikincilik alarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2012 yılında Dragon Tattoo Stüdyo bünyesinde halen çalışmalarına devam etmektedir.